درباره ما

0
روز تجربه
0
پروژه موفق
0
نفر عضو فعال

ما در راه حل های نوآوری بازاریابی دیجیتال پیشرو هستیم

گروه حفظ مجموعه ای از متخصصان جوان و با تجربه است که به مشتریان خود کمک میکند حضوری قدرتمند در عرصه کسب و کار های اینترنتی برای فعالیت خود داشته باشند. حفظ با طراحی خلاقانه و زیبا و در نظر گرفتن نیازهای کارفرما و همچنین رعایت کامل پارامترهای سئو  و استفاده ی صحیح از کلمات کلیدی سایت کسب و کار شما را در صفحه ی اول گوگل نگه می دارد. ما با ارائه زمانبندی دقیق، تعرفه های مناسب و متعارف و خدمات پشتیبانی 24 ساعته به شما اطمینان می دهیم که با همراهی و مشاوره ی تیم حفظ در کسب وکار خود در بستر وب خواهید درخشید .

  • شرکتی
  • آگهی
  • فروشگاهی
  • آموزشی
  • استارتاپی
شبکه

مشاوره، طراحی، نصب، راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، ارتباط یکپارچه کامپیوترها ، پرینترها ، فکسها ، مودمها ، سرورها و بعضاً تلفنها و خدماتی مانند ویدیو کنفرانس و فایل شیرینگ از دیگر خدمات تیم ماست.

دوربین مداربسته

همینطور ، راه اندازی و پیاده سازی تمامی سیستم های دوربین مداربســـته. با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها به همراه ضمانت رسمی محصولات و خدمات،  بازدید رایگان از محل نصب ،بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و سریعترین ابزار خدمات دیگری است تیم حفظ ارایه میدهد .

شبکه های مجازی

از سوی دیگر ما در مدیریت شبکه های اجتماعی نیز به شما کمک می کنیم .شاید به نظر می رسد که راه اندازی  یک صفحه با محتوای فروشگاهی، سرگرمی ،تجاری و …  در اینستاگرام یا تلگرام کار چندان مشکلی نباشد و هر کس بتواند برای خود صفحه ای بسازد ولی وقتی در فضای رقابتی قرار میگیرید باید حرفی متفاوت از دیگر رقبا برای گفتن داشته باشید. این برنامه ریزی و استراتژی شماست که شما را در بین رقبا منحصر به فرد میکند که کارشناسان تیم حفظ به بهترین شکل این کار را برای شما انجام میدهند.

طراحی گرافیکی

و در پایان خدمتی که به شما کمک میکند کار و کسب شما حرفه ای تر، زیباتر و تاثیر گذار تر به نظر بیاید طراحی گرافیکی حرفه ای میباشد . طراحی گرافیکی منحصر به فرد و مرتبط با حرفه ی شما .

آینده ما
2028

یک پارچه سازی cms با سایر دستگاه ها در بازار هدف

2027

بررسی و تحلیل و گسترش cms

2026

پرداختن به ایده ها در بازار هدف

2025

تحلیل و تقویت تیم

2024

نفوذ 50% در بازار هدف

2023

پیاده سازی cms تخصصی

2022

انتخاب بازار هدف

2021

همکاری با دو ارگان دولتی

2020

تکمیل متخصصان

2019

شکل گیری گروه