انجام خدمات شبکه

 ما یک پلتفرم جامع برای ارائه اطلاعات و آموزش‌های مرتبط با شبکه‌های کامپیوتری هستیم. در اینجا، شما می‌توانید با مفاهیم اصلی شبکه‌ها آشنا شده، اخبار و آخرین تکنولوژی‌های شبکه را دنبال کنید و از آموزش‌های ما برای بهبود مهارت‌های شبکه‌نمایی خود بهره‌برداری کنید.

ما به صورت جامع به موضوعاتی از جمله طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، مدیریت شبکه، امنیت شبکه و پروتکل‌های مختلف می‌پردازیم. با بهره‌گیری از روش‌های آموزشی متنوع از جمله مقالات، ویدئوها و آموزش‌های تعاملی، ما سعی داریم تا بهترین منابع آموزشی را در اختیارتان قرار دهیم.

پیوسته به تغییرات دنیای شبکه‌ها و فناوری‌های مرتبط با آن، ما سعی می‌کنیم محتوای به‌روز و جذابی را ارائه کنیم. هدف ما افزایش دانش و مهارت شما در حوزه شبکه‌هاست و به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید در محیط‌های شبکه‌ای پیشرفته و پیچیده عمل کنید.

با ما همراه باشید و به جهان جذاب و پرهیجان شبکه‌ها پا بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به منابعمان، به سایت ما مراجعه کنید.”

البته، معرفی سایت شما باید بهترین‌ها راجع به محتوا، سرویس‌ها و منحصر به فردی که ارائه می‌دهید، شامل شود. شما می‌توانید این نمونه را به نیازها و ویژگی‌های خاص سایت خودتان تطبیق دهید

خدمات پسیو شبکه

منظور از خدمات پسیو آن دسته از خدماتی است که به تکمیل کردن خدمات زیر ساختی شبکه منتهی می‌شود. برای آن که یک شبکه بتواند به درستی به کارکرد خود مشغول باشد نیاز است که بستر سازی و پسیو شبکه به درستی به اجرا گذاشته شود.

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه، از جمله خدماتی است که برای پیاده سازی کامل یک شبکه به آن نیاز خواهیم داشت. خدمات اکتیو شبکه به خدماتی مانند نصب آنتی ویروس شبکه، پیکربندی تجهیزات شبکه و مواردی از این دست گفته می‌شود.

خدمات امنیت شبکه

حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات و داده‌های موجود در هر شبکه یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای نشان داد. شرکت ترازنت با سابقه طولانی در زمینه ارائه انواع خدمات شبکه توانسته است تمام پروتکل‌های حفظ محرمانگی اطلاعات را حذف کند.

مشاور شبکه

یکی از مهمترین فعالیت‌ شرکت ارائه دهنده ی خدمات شبکه کامپیوتری ترازنت، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات است، تخصص و دانش شبکه ما یکی از بهترین‌ها در صنعت است.

راه اندازی شبکه

خدمات راه‌اندازی شبکه یا به عبارتی طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه از بخش‌های اصلی خدمات شبکه‌های کامپیوتری است. در واقع این بخش، با هدف ایجاد یک ارتباط یکپارچه و بدون وقفه بر روی قسمت‌های مختلفی هم‌چون دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، فیبرنوری، امنیت، برنامه‌های کاربردی و … ارائه می‌شود.

تجهیزات شبکه

در حالت کلی تجهیزات شبکه را می‌توان به دو دسته تجهیزات اکتیو و پسیو تقسیم‌بندی کرد. بر همین اساس تخصص‌های پسیوکار شبکه و اکتیوکار شبکه وجود دارد که هر کدام دارای وظیفه خاصی در هنگام راه‌اندازی و نگهداری از تجهیزات شبکه هستند.

زیر ساخت شبکه

در حالت کلی می‌توان گفت که منظور از زیر ساخت شبکه همان تجهیزات پسیو شبکه است که برای راه اندازی یک شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل زیر ساخت شبکه ما تجهیزات اکتیو شبکه را داریم.

کابل کشی شبکه

کابل کشی همان طور که گفته شد یکی از اصلی‌ترین مراحلی است که باید به صورت دقیق به اجرا گذاشته شود. کابل کشی در حالت کلی شامل مراحل مختلفی است که از مرحله تهیه نقشه، انتخاب مسیر کابل کشی، انتخاب نوع کابل، لیبل گذاری کابل و تست شبکه تشکیل شده است.