طراحی و برنامه نویسی وب سایت

همین الآن برای مشاوره طراحی وب سایت خود تماس بگیرید.

همه گیر شدن اینترنت و وبسایت ها.

در دنیای امروز استفاده از اینترنت برای همه ی افراد با سن و جنسیت های متفاوت امری بدیهی و روزمره است. گوشیهای هوشمند، تبلت ها و کامپیوترهای رومیزی به هر کدام از ما این اجازه را میدهند که برای انجام هر کار و کسب هر نوع اطلاعاتی در طول روز به سایتهای مختلف مراجعه کنیم.

وب سایت سودآور برای صاحب کسب و کار با رفع نیاز مشتری به بهترین شکل.

مثال می زنیم:

سایتهایی مانند دیجی کالا یا دیوار با شناخت نیازهای بازار در زمان مناسب و مدیریت صحیح و هدفمند  امروزه با درآمدهای چندین میلیونی حرف اول را در رسته ی کاری خود می زنند و هر کدام از ما حداقل چندین بار به هر کدام ازین سایتها مراجعه کرده ایم. یا سایتهای متعدد آموزشی که مراجعه به آنها خیلی از نیازهای آموزشی ما را پاسخگو بوده و نیازی به رفتن به کلاسهای آموزشی پر هزینه و وقت گیر نیست. یا  فرض کنید برای یک سفر اضطراری آماده میشوید .به جای مراجعه حضوری به آژانسها با وجود بعد مسافت و کمبود وقت، در عرض چند دقیقه یک سایت را چک میکنید و بلیط مورد نظر خود را خریداری میکنید .

پیدا کردن دستور پخت غذا با موادی که در حال حاضر دسترستان است، خرید بلیط سینما برای یک بعد از ظهر کسل کننده ی روز تعطیل ،چک کردن آب و هوا برای برنامه ریزی سفر ، اطلاع از قیمت ارز و سکه،  خرید لوازم آرایش ، لوازم آشپزخانه یا  لوازم ورزشی همه و همه مثالهایی است که مارا مجاب به داشتن جایگاهی در دنیای مجازی می کند.

چرا وب سایت؟

این فعالیت مجازی در قالب مجموعه صفحاتی صورت میگیرد که سایت نامیده میشوند. سایتها شامل اطلاعاتی به صورت عکس، ویدیو ,متن و صوت و فایل های دیگر هستند که نیازهای مراجعه کنندگان را پاسخ میدهند. فایلهای یک سایت بر روی کامپیوترهای خاص که سرور نامیده میشود، قرار می گیرند.

وب سایت ها امروزه جای کاتالوگ های کاغذی را که با هزینه های زیاد چاپ می شدند را گرفته اند و بر خلاف کاتالوگ ها که بعد از چاپ قابلیت هیچگونه تغییری را نداشتند, به سادگی قابل تغییر و به روز رسانی هستند. از طرفی وقتی یک مشتری از طریق وب سایت به شما مراجعه میکند این تفکر به او القا می شود که شما در کار خود یک حرفه ای هستید و برای تبلیغ کار خود هزینه صرف می کنید. 

وقتی شما کاتالوگ چاپ میکنید باید راهی هم برای رساندن آنها به مشتری خود پیدا کنید در صورتیکه وقتی یک وب سایت دارید هر شخصی در هر مکان و زمان و هر ویژگی شخصی که دارد میتواند با یک سرچ ساده به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند که البته این هم ملزم به داشتن رتبه خوب در موتورهای جستجو است. مشتری با بازدید از هر سایت فرصت کافی برای مطالعه ،مقایسه و تصمیم گیری برای انتخاب دارد و شما این شانس را دارید تا با ارایه و معرفی خوب و صحیح محصول یا خدمات خود، مشتری را از آن خود کنید .ضمن آنکه وقتی شما یک سایت جامع و کامل در مورد محصول و خدمات خود داشته باشید هر مراجعه کننده ای قادر است اطلاعات دقیق مورد نیاز خود رابدست آورد و احتیاجی برای مراجعه ی حضوری و حتی تماس تلفنی پیدا نمی کند.

وقتی شما یک وبسایت قدرتمندو حرفه ای دارید به راحتی میتوانید با صاحبان کار و کسب مشابه خود، رقابت کنید بدون آنکه مجبور به خرج هزینه های گزاف برای یک مکان پر زرق و برق در فضای واقعی داشته باشید! آنچه مشتریان شما می بینند و مقایسه میکنند، اطلاعات، نوشته ها، عکسها و ویدیوهای حرفه ای شماست نه چیزی به جز آن! کار به اینجا ختم نمیشود ، وبسایت امکانی فراتر از معرفی خدمات یا محصول شمارا ارائه می دهد. شما میتوانید محصول خود را داخل سایت بدون مشکلات حساب کتاب های دستی و کاملا روشن معامله کنید.

همه ی اینها که برشمرده شد، دلایلی  هستند که اگر تا کنون اقدامی در جهت طراحی سایت برای حرفه تان نکرده اید، بیش از این فرصت را از دست نداده و با پیدا کردن یک تیم حرفه ای و کاربلد برای طراحی و ساخت وب سایتتان ،جدی تر و حرفه ای تر وارد میدان رقابت با دیگر همکاران خود شوید.

هزینه های وب سایت.

چند نکته امنیتی

شرکتی نقره ای

2,000,000 تومان
طراحی واکنشگرا
سطوح دسترسی مختلف
فرم تماس
مدیریت محتوای صفحات

شرکتی طلایی

6,000,000 تومان
طراحی واکنشگرا
طراحی به صورت دوزبانه
چت آنلاین
گواهینامه SSL

فروشگاهی نقره ای

7,000,000 تومان
کنترل موجودی انبار
جستوجو محصول
مقایسه محصولات
درگاه پرداخت واسط

فروشگاهی طلایی

12,000,000 تومان
ایجاد محصول متغییر
فیلتر پیشرفته محصولات
ایجاد چند فروشندگی
درگاه پرداخت مستقیم